Jörgen Raymann boeken bij Twilight Entertainment

U bevindt zich hier > Home > Diverse > Cabaretiers > Jörgen Raymann
  Jörgen Raymann

« Terug naar het overzicht

  Tijdsduur:In overleg
  Geluid:Op aanvraag
  Prijs:Op aanvraag
  Opmerking:

Offerte aanvragen

Nu boeken!

 

Gerelateerde Artiesten

Jörgen Raymann boeken?

Jörgen Raymann boeken voor een optreden ? Twilight Entertainment is het artiestenbureau waar u alle artiesten kunt boeken. Op deze pagina vindt u meer informatie met betrekking tot het boeken van Jörgen Raymann.

Wilt u Jörgen Raymann direct boeken? Bel dan 0497-360718

Biografie Jörgen Raymann

Jörgen Raymann werd geboren op 13 augustus 1966 in Amsterdam. Hij groeide echter op in Suriname. In Nederland ging hij aan de Erasmus Universiteit Rotterdam economie studeren en kwam hij in aanraking met cabaret door zijn lidmaatschap van de interfacultaire cabaretgroep.

Er was toen nog geen sprake van een carriere in die richting, dat kwam veel later. Hij keerde terug naar Suriname waar hij een aantal keren per maand 'cabaretdiners' in zijn restaurant Pedro organiseerde. Deze avonden werden een begrip.

De publieke Exposure kwam voor Jörgen Raymann in 1995 met de uitzending van zijn oudejaarsconference in Suriname. Daarna maakte hij zijn eerste ‘Sun Dish’ reclame waarmee hij razend populair werd als buurvrouw Esselien van Doornegat. In 1996 volgde hij zijn tweede oudejaarsconference.

Met een aantal musici-vrienden maakte hij zijn eerste cabaretprogramma ‘Tek mi fa mi de’, dit werd een groot succes. Hierna kwam ‘Na so mi de’, meer een one-man show, en ‘de Surinaamse Kinderfamilie’ met zang, dans en toneel; een jaarlijks terugkerende jeugdproductie.

Met zijn derde cabaretprogramma  Mi Kondre Tru (over Suriname en Surinamers) kwam hij in mei 1998 naar Nederland. Wegens groot succes en uitverkochte zalen kwam hij in oktober 1998 terug met een reprisetournee.

Raymann is Laat
Het late-night programma ‘Raymann is Laat’ betekende voor Jörgen Raymann de definitieve doorbraak. Eerste uitzending was 6 september 2001. ‘Raymann is Laat’ is een amuserend en lichtvoetig programma met als vaste ingredienten de stand-up comedy act van Jorgen, zijn creatie van Tante Esselien van Doornegat, een muziekact, Achmed de slager, geassisteerd door zijn zoon Rachid en Quintis Ristie met verschillende items. In Twee Culturen op een Kussen gaat over de verschillen in culturen in een relatie.
Jörgen Raymann boeken? Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden.


Alle genoemde prijzen op de deze pagina over Jörgen Raymann zijn indicatief en zijn voorbehouden aan prijswijzigingen of typefouten. Aan de samenstelling en informatie van deze informatiepagina over Jörgen Raymann wordt de grootste aandacht besteed. Twilight Entertainment aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid voor de juistheid en volledigheid hiervan, danwel voor direct of indirect geleden schade ten gevolge van handelen of nalaten op basis van de functionaliteiten en/of informatie op deze pagina van Jörgen Raymann. Twilight Entertainment behoudt zich het recht voor de de functionaliteiten en de informatie van deze pagina over Jörgen Raymann te allen tijde aan te passen of anderszins te wijzigen of te verwijderen.

Keywords Jörgen Raymann : Jörgen Raymann huren, Jörgen Raymann inhuren, Jörgen Raymann boeken, boekingen Jörgen Raymann, artiestenbureau Jörgen Raymann, artiestenburo Jörgen Raymann, prijs Jörgen Raymann, boekingskantoor Jörgen Raymann, Jörgen Raymann kosten, Jörgen Raymann management



Home   Contact   © 2007 - 2012 Twilight Entertainment  |  Algemene voorwaarden  |  Privacy Statement  |  Disclaimer  |  Partners  |  Jörgen Raymann boeken bij Twilight Entertainment