Jeroen van der Boom kijkt uit naar bruiloft


Geplaatst op 29 juni 2011 om 16:47
Zanger Jeroen van der Boom is klaar voor zijn bruiloft. Hij treedt volgende week in het huwelijk met zijn vriendin Dany.

"Het pak wordt vrijdag geleverd, de ringen zijn gepast: we zijn klaar om te gaan", Laat de 39-jarige zanger annex presentator aan RTL Boulevard weten.

"We gaan in Spanje trouwen in de buurt van Gerona, in een prachtig kasteeltje. Daar gaan we met onze jongens, eerste ring vrienden en familie heerlijk onze bruiloft vieren", onthult Jeroen die na de trouwerij heerlijk gaat genieten van een welverdiende vakantie.

"Na 6 juli trek ik heel even de stekker eruit. Eerst ga ik heerlijk trouwen en daarna ga ik echt lang op vakantie. Echt lang."


Bron: Telegraaf/Prive
Jeroen van der Boom boeken voor een optreden?
Klik hier voor meer informatie >

< Terug naar het overzicht


Home   Contact   © 2007 - 2012 Twilight Entertainment  |  Algemene voorwaarden  |  Privacy Statement  |  Disclaimer  |  Partners  |