Lee Towers ontvangt Nostalgia Oeuvreprijs
Geplaatst op 02 november 2011 om 12:03
Zanger
Lee Towers heeft dinsdag tijdens zijn jubileumconcert de Radio 5 Nostalgia Oeuvreprijs mogen ontvangen uit de handen van mr. Pieter van Vollenhoven.
Daarnaast ontving de zanger tijdens het uitverkochte concert in Ahoy 5000 euro, maar dat bedrag werd door Lee gelijk gedoneerd aan het Erasmus MC in Rotterdam.
Hoewel de uitreiking van de prijs voor Lee geen verrassing was, bleef de komst van hoogleraar mr.Pieter van Vollenhoven tot aan het laatste moment een groot geheim.
Onder de maar liefst 11.000 bezoekers bevonden zich ook een groot aantal bekende Nederlanders, die een plaats kregen rondom het centraal gelegen podium.
Het eenmalige ‘One Night Only’ concert werd geopend door musicalgrootheden Pia Douwes, Joke de Kruijf en Marleen van der Loo. Ook het Holland Showballet, de Jody’s Singers, het Metropole Orkest en
Gordon met
Los Angeles, the voices waren aanwezig.
Bron: Telegraaf/Prive