U bevindt zich hier > Home > Nieuws > lee-towers-treed-op-tijdens-hazes-concert

Lee Towers treed op tijdens Hazes concert


Geplaatst op 09 april 2008 om 16:07

Lee Towers schaart zich bij de reeks artiesten die optreden tijdens 'Samen met Dré in Concert', dat op 26 mei in de Amsterdam Arena plaatsvindt. Ook Rene Froger , accordeonist Carel Kraayenhof en Berget Lewis geven acte de présence tijdens de avond, die in het teken staat van de overleden volkszanger, zo is maandag bekendgemaakt.

Tijdens de show zingen de artiesten virtuele duetten met Hazes, die op videoschermen 'meezingt'. Op de schermen worden de teksten van de nummers geprojecteerd, zodat het publiek ook kan meezingen.

Eerder werd al bekend dat sterren als Gerard Joling , Xander de Buisonje , Marianne Weber , Frans Bauer en Wolter Kroes een optreden geven tijdens de show, net als Dré en Roxeanne Hazes .

                                           Lee Towers boekt u bij Twilight Entertainment




< Terug naar het overzicht


Home   Contact   © 2007 - 2012 Twilight Entertainment  |  Algemene voorwaarden  |  Privacy Statement  |  Disclaimer  |  Partners  |